Viimane täht(Viimane laine sarja 3.raamat)(2016)

Viimane täht(Viimane laine sarja 3.raamat)(2016)(312lk)

Autor: Rick Yancey

33207359

Tutvustus

Vaenlane on Teised. Vaenlane on meie. Nad on siin all, nad on seal üleval, nad pole mitte kusagil. Nad tahavad Maad. Nad tahavad, et Maa oleks meie. Nad tulevad meid siit minema pühkima, nad tulevad meid päästma.
Kuid kõigi nende mõistujuttude varjus peitub tõde ‒ Cassie on reedetud. Samuti Ringer, Zombi, Nugget. Ja 7,5 miljardit inimest, kes elasid varem meie planeedil. Esmalt reetsid neid Teised ja nüüd meie ise.

Neil viimastel päevadel peavad viimased ellujäänud Maal langetama otsuse: mis on tähtsam, kas päästa iseennast … või see, mis teeb meist inimesed.

Olles eelnevalt lugenud läbi kaks esimest osa, pean tõdema, et paremat ulmekirjanikku minu jaoks teist pole, kui on Rick Yancey. Tema kirjutamisstiil ja kuidas lugu on ülesehitatud, kisub sind nii kaasa, et sa unustad kõik muu ja tahad teada, mis nende tegelastega saab, kes selles loos peavad erinevaid raskusi ületama.  Mina igatahes nautisin seda raamatu sarja väga ja nüüd on plaan kui õnnestub, need endale koju ka soetada, millalgi tulevikus kui uue riiuli saan endale, et oleks ruumi raamatuid paigutada. Igatahes neil viimastel päevadel, mis on ellujäänutele jäänud, peavad nad langetama otsuse, mis on nende jaoks tähtsam, kas päästa iseennast või selle, mis teeb meist inimese. Mulle meeldis väga Cassie ehk Cassiopeia, mis on üsnagi äge nimi, muidugi on ta ise ka väga vapper ja üsnagi julge tüdruk, kes teeb loos seda, mis mullegi tuli üllatusena. Poleks sellist lõppu üldse osanud oodata, mis mind ikka väga vapustas, nii et ei saanud pikka aega und ja mõtlesin, et miks ta küll nii tegi.  Muidugi tegelasi oli seal veelgi ja muidugi ei puudunud loost ka armastus, mis oli küll salajane aga siiski ta oli olemas. Kahju on, et raamat kuidagi väga ruttu läbi sai ja oleks tahtnud veel edasi teada saada, mis saab tegelastest edasi ja kuidas nad selles laastatud maailmas saavad elada. Igatahes midagi väga täpselt ei räägi, muidu rikub teiste lugejate rõõmu ära. Tahan vaid seda öelda, et lugege kindlasti seda sarja, isegi need kes tavaliselt midagi ulmelist ei loe. Soovitan lugeda ja selleks korraks pakaa ja näeme järgmine kord.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s