Jõuluks koju(Sarja Mõni õhtu romantikat 1.raamat)(2016)

Jõuluks koju(Sarja Mõni õhtu romantikat 1.raamat)(2016)(120lk)

Autor: Heli Künnapas

33597263

Tutvustus

Lugu algab Pärnus elava Anne-Mari neljanda lapse sünniga. Pool aastat tagasi avastas naine, et ta Soomes töötav mees polegi enam vaid tema mees. Ootamatult jäi naine ilma senisest elust ja kodust. Kas selline lugu saab kuidagi romantiliselt ja positiivselt lõppeda? Kas ema koos nelja lapsega jõuab jõuludeks koju?

Üsnagi kurb ja tõsine lugu aga vägagi sobilik lugemine erinevate muude raamatute vahele. Vahest on vaja lugeda ka midagi sellist, mis sind hingeliselt ka puudutaks. Mind küll väga Anne-Mari lugu puudutas, tean mis tähendab kui sind lihtsalt ilma ette hoiatamata maha jäetakse. Kuigi mul endal lapsi pole tean, mis tähendab vastutus nende eest. Iga lahkuminek on raske ja valulik aga küll aeg parandab haavad. Mulle meeldis ja ootan huviga järgmist selle sarja raamatut. Iga päev võiks lugeda midagi romantilist, et elu ei muutuks rutiiniks ja kusagil on alati kellegi jaoks keegi olemas. Tahan tänada autorit, et andis mulle võimaluse tema raamatut lugeda ja kindlasti on plaanis veelgi tema raamatuid lugeda.  Õnnelik lõpp ja uus algus, just seda ma sellelt raamatult ootasingi. Soovitan teistelegi ja see raamat saab minult kindlasti viis tähte Goodreadsis. 😉 Edu teile ja põnevaid lugemisi.

Advertisements

One thought on “Jõuluks koju(Sarja Mõni õhtu romantikat 1.raamat)(2016)

  1. Ei ole veel selle lugemiseni jõudnud, aga kindel plaan on seda lugeda. Muide, Heli Künnapsil on teisigi huvipakkuvaid raamatuid. Aga sa vast tead seda isegi. 🙂

    Like

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s