Stalker(Joona Linna sarja 5.raamat)(2016)

Lugemiseväljakutse 2018

42. Kõige paksem lugemata ilukirjanduslik raamat sinu isiklikust riiulist

Stalker(Joona Linna sarja 5.raamat)(2016)(464lk)

Autor: Lars Kepler

29981522

Tutvustus

Riigi kriminaalpolitseisse saadetakse videoklipp. Keegi on seisnud aias ja filminud salaja läbi akna üht naist. Järgmisel päeval leitakse naise surnukeha, mida katavad elajalikud noahaavad. Politseini jõuab uus video, aga sealset naist ei ole võimalik tuvastada, aeg saab enne otsa. Laiba leidnud abikaasa on nii šokeeritud, et koristab kogu maja ära ja tõstab surnukeha voodisse. Ta võis näha midagi olulist, aga on nii šokis, et politsei ei saa teda üle kuulata.

Psühhiaater Erik Maria Bark kutsutakse meest hüpnotiseerima, aga see, mida too sügavas transis räägib, sunnib Erikut politseile valetama. Kui lambid põlevad, võib stalker sind õuest näha, aga kui tuli on kustunud, ei näe sa stalkerit, kes on juba toas. Pane uks lukku ja tõmba kardinad ette – põnevike meister Lars Kepler on tagasi uue bestselleriga.

Vot see oli alles lugemine. Joona Linna sari mulle väga meeldib ja olles varemalt kõik osad läbi lugenud, märkasin, et üks neist on siiski lugemata jäänud. Selleks osutus siis Stalker. Ma ei tea, kas seda on teistega ka juhtunud, aga mul oli küll pärast raamatu lõpetamist tunne, et keegi jälgib isegi mind:D Aga eks need olid lugemise kõrvalnähud.Tegu on väga hea sarjaga. Kuigi mõneti on see olnud verine, siis nüüd oli minu arust eriti õudne. Kes tahaks kohtuda Stalkeriga, kes kõigepealt sind väljast akna tagant varitseb ja siis kui sa oled kõik tuled ära kustutanud, sind toas ründab. Loodan, et suudan millegi muuga edasi minna ja järgmist Joona sarja raamatut oodata. Nüüd said siis kõik loetud ja tuleb lõpuni viia järgmised pooleli olevad sarjad. Ma julgen soovitada küll seda sarja, aga kes väga krimiromaanis verd ei talu, siis mõelge enne kui selle sarja käsile võtate, sest siin jagub igasse raamatusse palju verd. Nii põnev oli, et kahe päevaga sai raamat loetud. Ühel õhtul pool ja teisel õhtul pool. Loodan, et midagi nii põnevat veel mulle lugemisse satub. Muidugi aitäh ka Pegasusele, et see tore meeskond meieni selle sarja on toonud. Kummardan ja annan au!!! Selleks korraks siis pakaa ja näeme veel!!!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s