Lily ja kaheksajalg(2016)

Lugemiseväljakutse 2018

2. Raamat, mille pealkirjas on number 8 või 18 (2018 auks)

Lily ja kaheksajalg(2016)

Autor: Steven Rowley

32143916

Tutvustus

Just sel hetkel märkasin, kuidas kutsikas, kellest sai Lily, näris mu kingapaela. Ta laskus maadligi ja hakkas tagurdama, kuni mu pael tasahaaval sõlmest lahti tuli.
„Tere, sa imetore…” Kükitasin maha ja uurisin järele. „Tüdruk.”
„Tema on meie äbarik, seesama jah,” kostis proua mõningase ükskõiksusega.
Tõstsin äbariku sülle ja ta puges mulle lõua alla, saba kiikumas nagu maailma kõige väiksema ja haprama kappkella pendel.
„Mina olen Edward. Mind kutsutakse Tediks,” sosistasin ma kutsikale kõrva, enne kui langetasin oma kõrva ta pealae ligi. Kuulsin teda esimest korda rääkimas.
SEE! SIIN! ON! NÜÜD! MINU! KODU!
Ja oligi.

Mulle meeldis see lugu väga. Tegu on Edwardi ja Lily vahelise sõpruslooga, kus tuleb igasugu hetki ette, kuid meelde jäävad nii head kui halvad. Lily on täitsa tavaline taksikutsikas, kes satub Edwardi juurde elama. Millised seiklused neid ees ootavad, seda peate ise lugema. Kõige kurvem selle loo juures on see, et kui sa kunagi peaksid kellegi lähedase kaotama, siis pole kerge sellest üle saada. Mul oli ka kunagi taksikoer ja mind puudutas see lugu väga. Lugemise ajal ma suutsin ennast tagasi hoida aga kui raamatu lõpetasin, siis ikka nutsin natuke. Tean, mis tähendab, kui keegi kallis sinu juurest lahkub. Muidugi Lily oli talle kõige kallim ja kõike tegid nad koos. Kui mängu sekkub kaheksajalg, siis võtab elu täitsa teise pöörde. Mul on hea meel, et ma seda raamatut lugesin, kui pealkirja hakkasin lugema, siis avastasin, et saan lugemisväljakutse punkti alla ka selle raamatu paigutada. Mulle jääb igatahes see raamat kauaks meelde. Polegi midagi ammu lugenud ja nüüd selline lugu. Võin öelda, et selles loos käivad rõõm ja kurbus lausa käsikäes. Mis juhtub Lilyga ja kuidas suudab kõige sellega toime tulla Edward(Ted), seda peate te ise lugema. Ma ei teagi kas seda raamatut soovitada, või kes tahab see loeb lihtsalt selle läbi ja saab ise osa Lily ja Tedi loost. Igatsen isegi kutsika järele aga pole veel seda õiget koera leidnud. Kes oskab soovitada, siis andke teada!!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s