Mälumänguraamat. 5555 küsimust ja vastust Eestist(2017)

Mälumänguraamat. 5555 küsimust ja vastust Eestist(2017)(I ja II osa)

Autor: Lembit Ainsoo, Uno Ainsoo

Tutvustus

„Mälumänguraamat. 5555 küsimust Eestistˮ pole lühikesi lakoonilisi küsimusi ja kuivi vastuseid sisaldav väljaanne, nii nagu neid hea hulk ilmunud on. Siin pole mäng oluline. See on mäluraamat Eestimaast. Suuresti erineb see väljaanne sellegi poolest, et pea kõikide juba siitilmast lahkunud inimeste nimetamisel on ära toodud nende eludaatumid. Inimese eluaega on oluline teada, et osata ajateljel ette kujutada, millal ta tegutses.
Teine oluline erinevus võrreldes seni ilmunud mälumänguraamatutega on persoonide täisnimede väljakirjutamine. Nimi on inimese kõige tähtsam tunnus.
II osa lõpus on koguteose isikunimede register.
Koguteos on mõeldud laiale lugejaskonnale alates põhikooli õpilastest kuni kõrges eas inimesteni, kõigile neile, kellele on olulised teadmised Eestimaast.

Mõlemad raamatud olid väga põnevad ja ma soovitan neid kõigile. Kes on ikka mälumängu fänn, siis tema peaks kohe kindlasti need raamatud käsile võtma. Pettuma igatahes ei pea, päris palju uusi teadmisi sain. Eestimaa sünnipäeva aasta puhul võiks ju koos sõpradega Eesti teemalist mälumängu ju mängida.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s