Hirmus Henry(2016)

27. 2 raamatut, mille pealkirjad osaliselt kattuvad. (N: Klaaslaps ja Klaasloss, Troonide mäng ja Klaaspärlimäng)

Hirmus Henry(I osa)(2016)(100lk

Hirmus Henry äratab surnuid(2016)(107lk)

Autor: Francesca Simon

Tutvustus

Esimene raamat

Henry on hirmus. Seda ütlesid kõik, isegi tema ema. Henry näppab, Henry lükkab, Henry tõukab ja näpistab. Isegi tema kaisuloom, härra Murdja hoiab temast igal võimalusel eemale. Võid välja mõelda ükskõik, millise hirmsa teo, mis pähe tuleb. Henry on seda kindlasti teinud.
Hirmsa Henry hirmsad teod nüüd lisaks multifilmile ka juturaamatus!

Hirmus Henry äratab surnuid

“Küll see Henry on üks hirmus poiss!” hüüavad kõik täiskasvanud nagu ühest suust. Henry aga ei tee sellest väljagi. Tema korraldatud jamadest ja naljakatest tempudest selle ägeda sarja lood räägivadki. Siin raamatus otsustab Henry ära kaotada telekapuldi, kandideerida koolivalimistel, võidelda lilla dinosauruse pärast viimse veretilgani ja anda uhke mustkunstietenduse.
Nagu ikka, on tulemus võrdlemisi hirmus …

Päris lõbus lugemine oli, arvestades seda, et tegu on pigem lastele mõeldud sarjaga. Mulle igatahes meeldis ja ma ei häbene, et ma neid raamatuid ajaviiteks lugesin. Põnevust ja nalja sai küll päris palju. Eriti viimases osas, Henry poleks ise ka arvanud, et selline lõpp võiks tema etendusele tulla. Ma soovitan küll kõigile seda sarja ja arvan, et ise loen ka seda edasi.  Ma olen küll vanem kui see sihtgrupp, kellele see sari on mõeldud, aga ma ei saa midagi teha kui otsisin vaheldust ja mõnusat ajaviidet, seega juhtuski see sari silma jääma. Muidugi lugesin neid raamatuid ellu vahendusel ja kuna seal on veel neid osi, siis kindlasti jätkan. Häbeneda pole siin midagi. Olen ka varemalt Lassemaia sarja lugenud ja oli ka väga hea meelelahutus. Alati ei pea lugema seda, mis täpselt sulle on mõeldud. Soovitan kõigile seda sarja, kes seda veel lugenud pole.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s