Sünge jumalus(The Dark Divine 1.osa)(2011)

Sünge jumalus(The Dark Divine 1.osa)(2011)(316lk)

Autor: Bree Despain

17209665

Tutvustus

Kadunud poeg
Ohtlik armastus
Tappa see, keda armastad enim

Daniel vaatas minu poole. Tema tumedad silmad uurisid mu nägu. Midagi oli neis liigagi tuttavates silmades teisiti. Ehk oli see viis, kuidas tänavalaterna oran˛ikas valgus tema pupillides vastu kumas.
Või see, kuidas ta ainiti, kordagi pilgutamata, vaatas. Tema silmis peegeldus… nälg. Väikelinna pastori tütar Grace Divine teadis alati, et sel ööl, kui Daniel Kalbi kadus ja tüdruku vend Jude verisena koju tuli, juhtus midagi kohutavat.
Nüüd on Daniel tagasi ja Grace peab valima: kas alistuda üha kasvavale armastusele Danieli vastu või jääda ustavaks oma vennale. Kui Grace Danieliga lähedasemaks saab, kuuleb ta, mis päriselt tol saladuslikul ööl juhtus.
Ta peab päästma need, keda armastab. Aga selle hind võib tema jaoks olla liiga kõrge.

Oh, milline lugu. Sünge ja armastusest tulvil lugu, mis pööraselt mind endaga kaasa vedas. Poleks uskunud, et nii hea lugu on selliste kaante vahel. Kuna kaanepilt on selline, mis ei kutsu nagu lugema aga kui lugeda lühidalt kirjutatud sisututvustust, siis lihtsalt pead seda lugema. Ma olen nii lummatud ja lausa sõnatu. Palju raskeid valikuid ja Grace peab tegema kõike, et säilitada oma armastus, kuid samas ei tohi ta ka kaotada oma perekonda. Erinevad saladused ja pöörded, mis kisuvad lausa sind lugema. Mulle väga meeldis ja ma tahaksin seda sarja edasi lugeda aga vist seda pole enam tõlgitud. Kahju, kas keegi teab, kas sellel sarjal on veel osi? Ma loodan, et suudan leida need teisedki osad ja saan edasi lugeda. Tänan ka Pegasust, kes meieni selle loo tõi. Eks ma nüüd vist olengi sellises seisus, et lugemistujud on erinevad ja raamatud, mida loen on ka sellised, mis ellu toovad vaheldust ja põnevust. Ajaviiteks sobilik raamat, eriti kui sõidad rongi või mõne muu ühistranspordiga. Oli põnev lugu ja kaasahaarav sündmustik, adrenaliini jätkus kuni lõpuni. Lugesin seda lugu nii, et unustasin muud asjatoimetused sootuks. Selliseid raamatuid on viimasel ajal olnud vähem, kuna olen lugenud pausidega. Nüüd see juhtus taas ja kõik muu vajus lihtsalt unustuse hõlma. Super lugu!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s