Tuhast linn(Surmav arsenal sarja II raamat)(2013)

Tuhast linn(Surmav arsenal sarja II raamat)(2013)(376lk)

Autor: Cassandra Clare

18744104
Tutvustus

Täieõiguslikuna varjuküttide sekka astunud Clary teeb lähemalt tutvust maailmaga, mis seni oli jäänud tema pilgu eest varjule. Tüdruku sõprade hulka kuulub nüüd libahunte ja vampiire ning tema saatusesse sekkuvad ootamatul moel haldjad.
See maailm, kus miski pole selline, nagu näib, pakub paraku järjest uusi mõistatusi. Kelle veri voolab Clary ja Jace’i soontes? Kust on pärit võimed, mis neis ühtäkki ilmnevad? Kas Valentine on ohtlik hullumeelne või korrumpeerunud varjukütiladviku vastu võitlev aatemees? Mida teha, kui peale deemonite tuleb noortel võidelda ka omaenda tunnete vastu? Autor hoiab lugejaid endiselt kütkeis.

Nüüdseks on juba ka teine osa läbi loetud. Oh, millised pöörded ja erinevad keerdkäigud. Muidugi ka ootamatu lõpp, mida ma ei osanud üldse oodata. Nüüd uurides, sain teada, et neid osi on veel palju ja põnevust ning erinevaid pingelisi pöördeid on veel tulemas. Laenutasin ka kolmanda osa, mida arvatavasti õhtul või homme hakkan lugema. Olen nagu selle sarja vangis, ei taha kuidagi lahti lasta. Mulle väga meeldis ja ma kindlasti loen edasi. Põnevust neis kahes raamatus on igatahes juba olnud, ei kujuta ette, mis kolmas võib veel tuua. Soovitan ka teistelegi. Seekordses osas peab Clary mängu panema kõik, et vastu seista pingelistele sündmustele ning teha kõik, mis tema võimuses, et päästa nii ennast kui ka oma kallid sõbrad. Kas tal ka see õnnestub, seda peate te ise lugema. Mina lugesin ja minu jaoks oli vägagi nauditav lugemine. Põnevus säilis kuni lõpuni, kus käis kõva pauk ja nüüd kibelen kolmandat osa lugema. Teile aga soovin päikest ja põnevaid lugemisi! Pakaa!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s