Pigem surm(Victori sarja 4.raamat)(2016)

Pigem surm(Victori sarja 4.raamat)(2016)(472lk)

Autor: Tom Wood

30344776

Tutvustus

Vene gangster Norimov on tapmisähvardustega harjunud, kuid nüüd tahab tundmatu vaenlane rohkemat kui mehe elu. Oht ähvardab kõiki, kellest Norimov hoolib, eriti tema pakku pugenud võõrastütart Giselet. Norimov palub abi Victorilt, kelle ülesanne sel korral on kaitsta, mitte tappa.

Enne põgenemist sai Gisele jälile kohutavale saladusele, mille nimel ollakse valmis kõigeks. Seega on naise asukoha kindlaksmääramine Victori esimene viga, sest keegi jälgib mehe igat sammu. Ainus, mida Victor Gisele heaks nüüd teha saab, on aidata tollel uuesti põgeneda. Kuid halastamatu võrgustik on enda poole võitnud nii Suurbritannia politsei, julgeolekuteenistuse kui ka meedia, mis kõik ühinevad pineva inimjahiga. Põgenemine näib võimatu!

Psühholoogilise trillerisarja IV raamat, varem ilmunud „Palgamõrvar“, „Vaenlane“ ja „Mäng“.

Kuna Tom Wood on minu lemmikautor, siis ma pikalt ei mõelnud, kui raamatukogus nägin, et uued osad on riiulis olemas, siis kohe haarasin need, esialgu sain neljanda ja viienda osa. Kuid pidi veel osi olema, aga hetkel välja laenutatud. Nii põnevat sarja annab küll otsida. Seekordses osas peab Victor iga hinna eest kaitsma Giselet. Tegu on Vene gangsteri tütrega, kes pole oma isaga eriti lähedalt suhelnud, kuid siiski tahetakse teda tappa. Kas Victor suudab teda kaitsta ja ka ise ellu jääda, seda peate te ise lugema. Mulle väga meeldib see sari ja Victor on täpselt selline mees, kes sobib peategelaseks nagu valatult. Pinget ja adenaliini jätkus kuni lõpuni. Igav ei hakanud kordagi ja sündmused liikusid päris heas tempos. Krimiaustajatele päris põnev lugemine. Olles eelnevalt lugenud läbi kolm osa siis nüüd loen põnevusega juba viiendat osa. Mul on hea meel, et ma selle sarja kunagi avastasin ja ka korraga esimesed kolm osa lugeda sain. Muidugi on need ka loetavad suvalises järjekorras. Pigem on tegu eraldi seisvate osadega, ainus sarnasus on peategelane Victor. Ülesanded mis ta saab on aga erinevad. Ma loodan, et on ka teisi, kellele see sari väga meeldib. Ja neid raamatuid loevad. Tegu on põnevus ja märulilooga, mis haarab sind endasse ja enne lahti ei lase, kui sa oled temaga koos selle pöörase seikluse läbi teinud. Alles siis võid lõppu lugedes mõelda, et kuhu kõik need leheküljed küll kadusid. Sama oli ka minuga. Alustasin ja natukese aja pärast oli juba lõpp lähenemas. Ei märganudki kuhu kõik see lugemiseks kulutatud aeg kadus, sest raamat oli lihtsalt nii HEA!! Soovitan kindlasti lugeda. Põnev ja tempokas lugemine, mis viib su väga põnevasse maailma!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s