Dreamcatcher(2001)

Lugemiseväljakutse 2019

33. Sinu 1. klassi minemise aastal ilmunud raamat

Dreamcatcher(2001)(620lk)

Autor: Stephen King

441240

Tutvustus

From the Flap:

Once upon a time, in the haunted city of Derry, four boys stood together and did a brave thing. Certainly a good thing, perhaps even a great thing. Something that changed them in ways they could never begin to understand.

Twenty-five years later, the boys are now men with separate lives and separate troubles. But the ties endure. Each hunting season the foursome reunite in the woods of Maine. This year, a stranger stumbles into their camp, disoriented, mumbling something about lights in the sky. His incoherent ravings prove to be disturbingly prescient. Before long, these men will be plunged into a horrifying struggle with a creature from another world. Their only chance of survival is locked in their shared past – and in the Dreamcatcher.

Stephen King’s first full-length novel since Bag of Bones is, more than anything, a story of how men remember, and how they find their courage. Not since The Stand has King crafted a story of such astonishing range–and never before has he contended so frankly with the heart of darkness.

Mis ma oskan öelda, ma ei suuda ennast ikka üldse mõista. Kaks Kingi raamatut juba loetud ja ikkagi paistab, et on vähe. Kuna mulle soovitati seda raamatut, siis ma ei mõelnud üldse, hakkasin lihtsalt lugema.  Selle raamatuga on nii segased tunded, et ma ei tea praegu öelda, kas meeldis või mitte. Jäi sinna vahepeale. Päris halb ka ei olnud, aga siiski pole ma vist eriti selle autori austaja.

Loetud sai ja kuna tahtsin sellega ka lugemisepunkti ära täita, siis loetud ta sai. Ma soovitada ei oska, ei tea kas keegi tahaks seda lugeda. Ma loodan, et sel aastal nii pea enam seda autorit ette ei tule. Mõneks ajaks on küllalt.

Olge mõnusad ja nautige suve!!

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s