Kodukäija(Pax sarja 10.raamat)(2019)

Kodukäija(Pax sarja 10.raamat)(2019)(256lk)

Autor: Åsa Larsson

44564515._SX318_

Tutvustus

Oraakli kaardid ennustasid kaarnavennastele katastroofi. Ennustus hakkab tasapisi täide minema. Õige varsti peavad Viggo ja Alrik ära kolima. Nad saadetakse Mariefredist kasuvanemate Andersi ja Laylah’ juurest minema. Viggo meelest on see kõik Irise süü. Aga kui ta järsku taipab, kus võiks olla neile vajalik kood, süttib pimeduses väike lootusekiir. Kas vennad suudavad Mariefredi ja maailma päästa, enne kui must nõid salaraamatukogusse sisse pääseb ja kodukäija äratab?

Aeg tiksub, pimedus murrab sisse – viimast korda!

Olles varem lugenud läbi eelnevad osad, siis ootasin juba väga, millal seda osa lugeda saan. Ma ei pettunud üldse.  Mulle meeldis väga. Loodan siiralt, et saan millalgi selle sarja endale riiulisse ka soetada. See on lihtsalt nii hea!

Seekordses osas peavad poisid Viggo ja Alrik vastu seisma raamatukogu all elava kodukäijaga. Muidugi on kambas ka varasemalt tuttav Iris ja nad peavad kõik viiekesi andma endast kõik, et maailm päästa. Kas nad seda ka suudavad ja mis ootab neid ees, seda peate te ise lugema.

Muidugi oli selles loos ka kurbust. Ootamatuid pöördeid ja igasugu tegelasi.  Mulle meeldis see sari ja ma ei kahetsenud kordagi, et seda lugesin. Kuid sellist lõpppauku poleks osanud oodata. Kes tahab teada, millega raamat lõpeb, siis kiiresti-kiiresti seda lugema. Kes aga pole veel ühtegi neist raamatutest lugenud, siis peaks alustama esimesest. Eks nüüd jõudiski see lugu lõpule aga jah ma ei oodanud midagi sellist nagu juhtus.

Soovitan teistelegi seda sarja lugemiseks. Lugege kindlasti ja te ei kahetse seda..

Soovin kõigile kaunist päeva jätku ja näeme veel.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s