Nukkude surmamäng(Kim Stone sarja 4.raamat)(2019)

Nukkude surmamäng(Kim Stone sarja 4.raamat)(2019)(382lk)

Autor: Angela Marsons

45443866._SY475_

Tutvustus

Uurija Kim Stone’i neljas juhtum
Surnud ei paljasta saladusi … kui just ei osata kuulata.

Tütarlapse tundmatuseni moonutatud nägu vahtis pimedana sinitaevasse, tema suust pudenes mulda. Musttuhat kärbest tiirutas verepudru kohal. Westerley uurimisrajatis pole nõrganärvilistele – see on „laibafarm“, kus uuritakse surnukehade lagunemist ja mille asukateks on laibad, muist rohkem, muist vähem mädanenud. Kui aga uurija Kim Stone ja tema meeskond leiavad hiljuti surnud neiu, tundub neile, et mõrvar on leidnud parima paiga oma kuriteo varjamiseks.

Seejärel tungitakse kallale teisele neiule. Ta jäetakse surnu pähe maha, uimastatud, suu mulda täis. Stone’ile ja tema meeskonnale on selge, et tegutseb sarimõrvar. Mitu laipa nad veel leiavad? Kes on järgmine? Kui kohalik ajakirjanik Tracy Frost jälgi jätmata kaob, tõusevad ka panused. Tundub, et mõrvari saladuste võti peitub minevikus. Kas Kim leiab selle, enne kui väärastunud vaim nõuab järjekordse ohvri?

Seekordne osa viis mind veel rohkem kaasa kui eelmine. Ma lootsin kogu hingest, et Kim leiab üles süüdlase ja mõistab tema üle kohut, aga et selleks osutub see  tegelane, keda ei osanud isegi Kim kahtlustada, oli üpris üllatav. Ma ei osanud ka oodata, et lugu võiks sellise lõpplahenduse saada.

Loos oli mitmeid erinevaid pöördeid ja mida lugu edasi, seda põnevamaks läks.  Ma loodan nüüd siiralt, et tõlgitakse ka järgnevaid osi.  Kahju oleks, kui ainult neli lugu ainult ilmuks.

Seekordses osas peab inspektor Kim lahendama juhtumi, kus tapetakse naisi, aga mis põhjusel ja kes on selles süüdi, peate te ise lugema. Kas ta suudab leida mõrvari enne, kui ta tapab oma järgmise ohvri? Kes küll võiks olla järgmine ohver? Miks Kimile tundub järjest rohkem, et nende naiste vahel on mingi seos ja selle teada saamiseks peab ta andma endast kõik, et saladused paljastada ja leida üles mõrvar. Kas ta ka seda suudab, seda saate teada siis, kui seda raamatut loete.

Mulle väga meeldis ja sellest krimikirjanikust on saanud üks mu suuri lemmikuid.  Ma ei ole kordagi pettunud. Vastupidi mulle on need lood väga meeldinud ja loodan, et saan ka järgnevaid osi lugeda. Nii väga tahaks teada, mis saab Kimist edasi ja kas ta on lõpuni välja nii vapper ja õiglane naine, kui ta on seda senimaani olnud.

Kes soovib neid raamatuid lugeda, siis ma usun, et te ei pea seda üldsegi kahetsema. Mina küll ei kahetse. Need neli raamatut täitsid mu lugemisaja nii pingeliste sündmustega, et polnud aega mõnda teist raamatut üldse lugeda. Mulle meeldis väga ja loodan, et teilegi meeldivad need raamatud.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s