Laatsarus(Joona Linna sarja 7.raamat)(2018)

Laatsarus(Joona Linna sarja 7.raamat)(2018)(428lk)

Autor: Lars Kepler

43235229._SX318_

Tutvustus

Oslos leitakse ühest korterist surnud mees. Kui politseinik avab köögis sügavkülmiku, teeb ta õõvastava leiu. Ohvriks osutub keegi seni tundmatu hauarüvetaja ja trofeede koguja.

Mõni päev hiljem võtab Joona Linnaga ühendust üks saksa politseikomissar ja palub abi seoses Rostocki lähedal kämpingus toimunud mõrvaga. Joona mõistab, et muster, mis sealt paistma hakkab, on hullumeelne, kuid samas on seda võimatu eirata.

Mõned nimetaksid surnust tagasitulemist imeks, teised aga õudusunenäoks.

Kuna mulle on varemalt meeldinud Joona Linna sarja krimilood, siis pole ka seekordne lugu mingisugune erand. Mulle meeldis, et raamat on ülesehitatud nii, et põnevust jätkus kuni lõpuni.

Seekordses osas peab Joona Linna andma endast kõik, et peatada ammune vaenlane Jurek Walter. Keegi alguses ei usugi seda, et too peale viimast tulistamist üldse ellu jäi aga mida aeg edasi, seda rohkem juhtub selliseid asju, mis viitavad täielikult temale.

Saga peab ka andma endast kõik, et seista vastu sellele vastikule mehele ja ta ei tohi mittemingil juhul talle alla vanduda. Millega nad peavad mõlemad silmitsi seisma, seda peate te ise lugema!!

Mulle meeldis väga ja usun, et jätkan selle sarja lugemist, kui veel tõlgitakse.  Joona Linna on üks minu lemmikumaid politseinikke aga samuti on see autor ka samuti üks mu suuri lemmikuid. Ma pole kordagi pidanud pettuma ja usun, et nii läheb ka edaspidi.

Kohati oli pinge nii suur ja sündmused mis järjest juhtusid olid üsnagi adrenaliinirohked kuid samas ka väga põnevad. Mulle meeldis, et Saga suutis ennast kokku võtta ja teha seda mida ta kõige paremini oskab. Eks selles loos oli kõike: põgenemist, kurbust aga ka rõõmu ja pinget, mis sind endaga kaasa haarab ja enne lahti ei lase kui oled jõudnud loo viimaste lehekülgedeni.

Mulle väga meeldis ja loodan siiralt, et midagi veel on ilmumas.

 

Kes soovib võib ise seda sarja lugeda. Ma olen kõigist eelnevatest raamatutest siin kirjutanud ja loodan, et ka teile meeldib see sari kallid sõbrad.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s