Pelgupaik mäeküljel(Neitsijõe sarja 2.raamat)(2018)

Pelgupaik mäeküljel(Neitsijõe sarja 2.raamat)(2018)(320lk)

Autor: Robyn Carr

Kirjastus: Ersen

Tutvustus

Teist korda aasta jooksul saabub Neitsijõe linna naine, kes püüab põgeneda oma mineviku eest.

John Middleton ehk Jutlustaja on baari sulgemas, kui noor naine ja tema kolmeaastane poeg otsivad märja oktoobriõhtu eest varju. Merejalaväelasena, kes on omajagu valu näinud, tunneb Jutlustaja kriisi ära, kui seda näeb – naine on sinikatega kaetud. Jutlustaja tahab neid kaitsta ja karistada inimest, kes seda tegi, aga ta teab kohe, et see on enamat kui instinkt. Paige Lassiter on selles õrnas hiiglases tunded äratanud: emotsioonid, mida Jutlustaja pole endal kunagi tunda lubanud.

Seejärel ilmub Neitsijõele Paige’i endine abikaasa. Ja kui on üks asi, mida merejalaväelaste moto „Semper Fi” – „Alati ustav” – on Jutlustajale õpetanud, siis seda, et on asju, mille eest tasub võidelda.

Minu jaoks on tegemist just selliste lugudega, mis sobivad hästi vihmasesse või sombusesse päeva. Teevad kohe tuju palju, palju paremaks. Neis mõlemas loos on olnud nii armastust kui ka hirme ja ületamatuid tõkkeid. Kuid alati on kuskil keegi kes suudab sind aidata, kuid lõpliku sammu pead tegema ikka sina ise. Nii juhtus ka Paigega, ta sattus põgenedes juhuslikult Neitsijõele ja tänu Jutlustaja abile leidis tee ka paremuse poole.

Eks raskusi oli mitmeid kuid, kui väga tahta siis suudad ka neid ületada. Minu jaoks oli tegemist mõnusa ja romantilise lugemisega. Kindlasti jätkan selle sarja lugemist, kuna sel kuul ilmus ka juba 14-selle sarja osa, siis on lootust ka, et ilmuvad ka järgmised. Ma ei tea miks ma varem neid raamatuid polnud üldse lugenud. Olin teadlik, et on olemas nende raamatute sari aga lugemiseni ei olnud kuidagi jõudnud. Eks vahel on tore ka midagi romantilist ja kirglikku lugeda.

Miski nendes lugudes suudab sind hoida endaga ja lugu ise on vägagi eluline ja romantiline. Eks kui armuda, siis ikka täielikult. Ma nautisin lugemist ja olen juba alustanud ka kolmanda osa lugemisega. Mis lugu sealt välja koorub, eks seda saan teada siis kui jõuan läbi loetud.

Selline kerge ja mõnus lugemine oli, eks kaasaelamist oli ka ning põnevust ning kirge samuti ka armastust ja üksteise mõistmist. Ei puudunud ka kurbus ja vägivald. Eks lugege kallid sõbrad ise!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s