Armunud keldrikoll, vegan verikäkk ja teised(2019)

Isiklik lugemiseväljakutse 2022

18.) Vali üks vikerkaarevärv ning loe seda värvi kaanega raamatut

Armunud keldrikoll, vegan verikäkk ja teised(2019)(110lk)

Autor: Kristi Piiper

Kirjastus: Tänapäev

Tutvustus

Selles pööraselt naljakas raamatus on muu hulgas juttu verikäkist, kes otsustab hakata veganiks, porgandist, kes häbeneb oma alastust, kassist, kes käitub nagu lehm, vanaemasse armunud keldrikollist ning Liisast, kes paneb jalga koerakarvadest sokid ja hakkab seetõttu koerust tegema. Peale selle saame teada, mida teeb rosin, et ennast vormi ajada, ning kuidas püüda päkapikke ja aidata sünnitavat kummitust.

Kuna juuni on olnud pisut selline kiirem ja toimekam kuu, siis valisin endale lugemiseks välja mõned lasteraamatud. Eks neid nüüd järjepanu ka teile tutvustan. Kuna olen päris mitmeid raamatuid sellelt autorilt lugenud, siis saigi ka see lugude kogumik loetud.

Eks nalja ja pööraselt koomilisi tegelasi jätkus sellesse raamatusse ikka päris palju. Kes on enne kuulnud keldrikollidest ja vegan verikäkist? Muidugi oli selles loos veel palju- palju tegelasi, kuid jätaks need esialgu saladuseks, et oleks ka teistel midagi avastada.

Usun, et lastele pakuks see raamat palju rohkem lustimist ja lõbu kui mõnele täiskasvanule, kuid minagi itsitasin vahepeal lugemisel ajal. Lausa lust oli nii värvikate tegelastega kohtuda ja nende seiklustest lugeda.

Usun, et see raamat väärib lugemist, kui ise ei taha, siis andke see oma lapsele või väiksele sugulasele lugemiseks. Mulle igatahes meeldis ja oli selline tore vahepala teiste lugemiste vahele.

Aitäh teile kallid sõbrad ja näeme veel!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s