Hirmus Henry saab ruttu rikkaks(2017)

Hirmus Henry saab ruttu rikkaks(2017)(96lk)

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: Egmont Estonia

Tutvustus

Küll see Henry on üks hirmus poiss!” hüüavad kõik täiskasvanud nagu ühest suust. Henry aga ei tee sellest väljagi. Tema korraldatud jamadest ja naljakatest tempudest selle ägeda sarja lood räägivadki.
Siin raamatus lahkub ta kodunt, võtab osa vihatud spordipäevast, korraldab kasutute asjade väljamüügi ja kannab hoolt selle eest, et jõulud ei mööduks rahulikult. Nagu ikka, on tulemus võrdlemisi hirmus …

Olen taaskord leidnud tee Hirmsa Henry lugudeni ja tema lood on just sellised, mis on ühelt poolt naljakad, kuid samas on sinna sisse põimitud ka see õpetlikum pool. Selles loos püüab Henry kõigest väest saada rikkaks ja seda ikka ruttu. Mis ta selleks ette võtab ja millega see kõik lõpeb, seda lugege ise!

Mina naudin neid lugusid ja usun, et leian veel mõne loo, mis mul veel lugemata on jäänud. Kindlasti üks naljakamaid lugusid, kus Henry satub igasugustesse seiklustesse, mis võivad viia ka ootamatute tagajärgedeni. Need lood sobivad kindlasti kõigile lugemiseks ja seda sõltumata vanusest.

Henry võiks ju olla täitsa tore ja korralik poiss, kui ta seda ainult tahaks. Paraku on tal nii palju erinevaid vempe ja krutskeid sees, mis ei lase tal seda olla. Igatahes tore lugemine oli ja usun, et sobib teilegi lugemiseks. Kes soovib, siis võib kogu sarja läbi lugeda ja selles ise veenduda.

Üks vahva lugu siia kuu lõpu poole, loodan, et jaksan veel mõne raamatu läbi lugeda, kui ei jaksa siis eks näeme järgmisel kuul.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s