Poiss, mutt, rebane ja hobune( Joonistatud lugu)(2022)

Lugemiseväljakutse 2023

37. Tõeliselt tore lasteraamat (ilmunud 2020 või hiljem)

Poiss, mutt, rebane ja hobune( Joonistatud lugu)(2022)(192lk)

Autor: Charlie Mackesy

Kirjastus: Rahva Raamat

Tutvustus

Üleilmse menuki „Poiss, mutt, rebane ja hobune“ autor Charlie Mackesy tegi koos mõne sõbraga filmi poisist, mutist, rebasest ja hobusest – nende ühisest teekonnast ja poisi püüdlustest leida kodu. See raamat on tehtud selle filmi põhjal.

„Ma loodan, et see raamat annab sulle juurde vaprust ja laseb sul tunda, et oled armastatud.“

Charlie x

Ma küll antud raamatu järgi tehtud filmi pole küll näinud, kuid mind võlus väga raamat ja ilmselt otsin ka filmi üles ja vaatan sellegi ära. Igatahes ma vist pole ammu midagi nii südamlikku ja vaprust nõudvat lugu lugenud. Vabandan, kui ei meenu. Igatahes olin sellest loost nii võlutud, et ma ei usu, et seda nii pea suudan unustada. Nüüd pole muud, kui raamat ka endale koju osta, et siis seda ka oma õelapsele tutvustada. Talle usun, sobib ka sest eks me teame ju, et lastele meeldib ju selliseid raamatuid lugeda, millel teksti vähe ja pilte rohkem. See oli ka minu puhul nii, kui väike olin. Eks aegamööda lugesin juba selliseid lugusid, kus oli just pilte vähem 😀 Igatahes üks väärt raamat, et see endale riiulisse soetada.

Eks lugu ole pisut ka kurb, kuna poiss püüab kogu hingest endale kodu leida ja tema kaaslasteks saavadki mutt, rebane ja hobune. Kas ta leiab kodu üles? Mis saab tema sõpradest? Eks lugege ise kallid sõbrad. Mina nautisin seda lugu ja muidugi on ka kaanepilt juba üksi väga ilus. Vahel on tõesti vaja lugusid, mis sind viiksid maalima, kus pole argimuresid ja saad lihtsalt vabalt kulgeda. Nii juhtus ka minuga. Olen väga rahul ja soovitan ka teistele lugemiseks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s