Siil otsib ulualust(2012)

Punktiir 2023

mai: ERILISED ELUKAD

1 punkt: teemakohane raamat vabal valikul

Siil otsib ulualust(2012)(122lk)

Autor: Claudia Rösen

Kirjastus: Hea Lugu

Tutvustus

Õnnelikud linnud toidumajakeses, siili mugav magamistuba haokuhja all, orava pelgupaik vana viljapuu õõnsuses…
Kõiki neid loomi võite talviste külalistena õige lihtsalt oma aeda meelitada ja neid külmal aastaajal teadlikult abistada.

Üks tore raamat loomadest ja oh kus mulle meeldib neid lugeda. Nautisin lugemist väga ja sellest raamatust kuulsin alles grupist postitust lugedes ja kohe pidin saama ise ka seda maailma avastada. Mulle meeldis ja ma usun, et igati väärt lugemine. Kaanepildil on ju siil, kas nad pole mitte armsad. Mulle igatahes nad väga meeldivad ja eks nad ole ka asjalikud loomad, muidugi ka väga vajalikud igas aias. Ka mina kohtusin mõned nädalad tagasi siilikesega, kes oli kogemata kuuri lõksu jäänud ja aitasin ta kenasti taas õue, omi asju edasi ajama. Eks ta koera haukumise peale sinna põgenenud oligi. See nende podisemine on täitsa armas kohe.

Suur osa ongi raamatus sellest, milline on üks loodussõbralik aed. Millised elemendid peaks olema, kui sa tahad näiteks, et seal oleks hea elu konnadel. Või vintidel. Eks see olegi raamat, kus on palju juhendeid koduseks nokitsemiseks. Ma sain ikka päris palju uut teada, mulle igatahes meeldis ja nüüd sain mõned nipid ka ise teada, mida isegi võiks kunagi katsetada. Asjalik raamat igatahes ja kui keegi tunneb, et kõnetab, siis lugege.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s