Minust

Professional Reader

Olen Reelika ja mulle meeldib lugeda. Hiljuti avasin alles selle blogi, kus on väljatoodud kõik lugemised, mida olen aastate jooksul lugenud. Peamiselt ikka selleks, et enda lugemisi teistega jagada. Loodan, et Teile meeldib, mida kirjutan ja ikka külastate seda lehte, vähemalt korra päevas ikka. Loodan, et leiate mõne huvitava raamatu, mida ise ka lugeda sooviksite! Edu ja päikest südamesse!

Olen ka Netgalley liige ja inglise keelsed raamatut tulevad suuremalt osalt sealt. Igatahes meeldib mulle lugeda nii eesti- kui ka inglise keeles.  Lugemisega alustasin kui olin alles väike no nii umbes 7-8 aastane juba siis meeldis mulle lugeda erinevaid raamatuid ja alati sai raamatukogust koju toodud rohkem kui ma kanda jaksasin. Siis juba lugesin raamatuid, mis olid 200-300 lehe kanti ja mulle meeldib lugeda siiani, tean et seda on raske uskuda aga lihtsalt see oli nii. Eks ma sain vist lugemispisiku, siis kui esimest korda enda kodulinna raamatukogu külastasin. See oli minu jaoks vist kõige põnevam ekskursioon, mis algklassides ette sai võetud.  Tahan öelda, et kellele meeldivad mu postitused, siis võiksite vabalt kommenteerida ja ise mõnda head raamatut soovitada. Ma kindlasti loen neid ja kui raamat huvi pakub võtan lugemisnimekirja, mis iga päevaga aina pikeneb. Igatahes, mis siin ikka lobiseda selline ma olen ja ma ei usu, et nii pea lugemise lõpetan.

 

One thought on “Minust

  1. Tere, Reelika!
    Lugesin Sinu raamatuarvustusi, väga toredad! Soovisin uurida, et kas Sa loeb ka e-raamatuid või võiksid kaaluda raamatute lugemist ka mobiilist või tahvelarvutist? Fabula on nimelt uus äpp ja otsime raamatusõpru, kes Fabulaga liitunud Eesti kirjastuste raamatuid sooviks arvustada. Kui see idee võiks Sulle meeldida, siis palun kirjuta jaana@fabula.im ning meeleldi suhtleks edasi.

    Suur tänu ja kena õhtut! 🙂

    Like

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s